Restauracja Big Bar

O nas

O nas

Działalność gastronomiczną rozpoczęliśmy w 1994 roku, w obiekcie przy boisku sportowym klubu Remor Recz. Lokal posiadał wtedy 24 miejsca dla klientów, 7 miejsc dla samochodów osobowych i 2 miejsca dla ciężarówek.

Dobra kuchnia i przystępne ceny pozwoliły nam na wybudowanie nowego lokalu, większego i o wyższym standardzie. Początkowo posiadaliśmy dwie sale. Obecnie, po rozbudowie, do Państwa dyspozycji stoją trzy sale na 160 miejsc siedzących, a także dwa ogródki letnie.

Nasz lokal, Big-Bar, posiada bezpośredni zjazd z drogi krajowej nr 10, parking na 20 samochodów osobowych i 15 ciężarówek. Jest monitorowany, wentylowany, a w porze letniej klimatyzowany. Parkingi są oświetlone, utwardzone polbrukiem z odprowadzeniem wody deszczowej i monitorowane z długim okresem przechowywania nagrań.

Oferujemy bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi, dobrze utrzymane, nie zamknięte sanitariaty z ciepłą wodą i prysznicem.

Mamy doskonale zorganizowane zaplecze kuchenne, przestrzenne chłodnie i mroźnie zapewniające właściwy dostęp do surowców, oddzielne lodówki wielkogabarytowe do przechowania ciast i tortów do codziennego spożycia i na imprezy okolicznościowe, piwnice przeznaczone do właściwego przechowania ziemniaków i warzyw wyposażone w lodówkę wyłącznie do warzyw.

Polecamy znakomitą kawę z wysokiej klasy ekspresu ciśnieniowego, jak i ciasta własnego wypieku!

Od 12 lat zatrudniamy niezmiennie 16 osób, w tym szefową kuchni z 37-letnim doświadczeniem zawodowym.